GPU-Z v2.20 با رفع مشکلات اساسی منتشر شد

GPU-Z v2.20 با رفع مشکلات اساسی منتشر شد


دانلود کنید: GPU-Z v2.20 با رفع مشکلات اساسی منتشر شد

اشتراک گذاری این مطلب

بنا بر آخرین اخبار حوزه سخت افزار کامپیوتر، به تازگی نگارش جدیدی از برنامه GPU-Z منتشر شده که طی آخرین بروزرسانی، مشکلاتی مهم رفع شده است. در انتها این مطلب لینک دانلود آخرین نگارش قرار دارد. با رسانه سخت افزار ایران باشید.

 

برنامه GPU-Z تقریبا برای تمامی افراد که با سخت افزار کامپیوتر آشنایی خوبی دارند، شناخته شده است. تحت این برنامه می توانید اطلاعات دقیقی از کارکرد و مشخصات کارت‌های گرافیکی نصب شده بر روی هر سیستم را مشاهده کرد. به تازگی نگارش 2.20 این برنامه منتشر شده که با بروزرسانی اخیر، دیگر خبری از باگ‌های تازه اعلام شده نیست.

اولبن مشکل گزارس سده مربوط به غیر فعال شدن اورکلاک اعمال شده برای کارت‌های گرافیک انویدیا و AMD بود. طبق گزارش‌های منتشر شده پس از اعمال اورکلاک، فرکانس بوست اعمال شده بلافاصله با باز شدن برنامه GPU-Z فرکانس اعمال شده از بین می‌رفت. در نگارش تازه منتشر شده این مشکل به صورت کامل رفع شده است. مشکل دیگری که با نسخه قبلی همراه بود، کرش کردن سیستم برای کارت‌های گرافیک انویدیا در سری پاسکال گزارش شده است. گفته می‌شود این مشکل در حین نصب نبودن درایور برای سیستم برای کارت‌های سری پاسکال بوده که پس از استفاده برنامه GPU-Z مشکل کرش شدن سیستم رخ می‌دهد. افزون بر این، برخی از دستگاه‌های اپل که با تراشه گرافیکی AMD Radeon Vega 12 همراه بودند، با مشکل کرش کردن حین استفاده از GPU-Z مواجه شدند. گفتنی است، پهنای باند گرافیکی نیز اخیرا به صورت Bit نوشته شده است. همانطور که اشاره شد، بروزرسانی نگارش 2.20 برنامه GPU-Z به طور کامل مشکلات ذکر شده را برطرف کرده است و از طریق لینک زیر قابل دانلود است.   لینک دانلود   منبع: TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *