SSD با نورپردازی RGB عرضه شد؛ این بار در مدل M.2

SSD با نورپردازی RGB عرضه شد؛ این بار در مدل M.2


بنا بر آخرین اخبار منتشر شده حوزه سخت افزار دیجیتال، به تازگی یک SSD نوع M.2 در مدل CRAS C700 با نورپردازی RGB معرفی شده است که از درگاه PCI-E پشتیبانی می‌کند. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

اگر گیمر یا علاقه مند به سخت افزار کامپیوتر هستند احتمال اینکه شما نیز از نورپردازی RGB خوشتان بیاید بسیار زیاد است. نورپردازی RGB پس از مدتی با اغلب قطعات کامپیوتر همراه شده است اما پیشتر این موضوع تنها مربوط به نصب نوار LED به اطراف میز یا دورن کیس بود. حال که تولید کنندگان توانستند تا سود خوبی از چنین قابلیت نه چندان سختی به جیب بزنند، نوبت عرضه SSD های نوع M.2 با نورپردازی RGB رسیده است.

به تازگی کمپانی Klevv از درایو ذخیره سازی CRAS C700 خود معرفی به عمل آورده که از نورپردازی RGB برخوردار است. این درایور ذخیره سازی از پروتکل NVMe و درگاه M.2 پشتیبانی می‌کند. افزون بر این، درایو حالت جامد مورد اشاره برای دستیابی به نهایت سرعت انتقال داده دارای پشتیبانی از خطوط ارتباطی PCI-E نسل سوم به صورت X4 است. به نقل از منبع این مطلب، درایور مورد اشاره در سه مدل 120 ، 250 و 480 گیگابایت و بسته به مدل با ظرفیت بیشتر، کارایی نیز بیشتر خواهد بود. در ساختار این درایوها از استک‌های نوع SLC استفاده شده است. کمپانی سازنده تا به اینجا به قیمت گذاری این محصولات اشاره نکرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *